شاگردان تجدید آورده ی مسیر مصطفی چمران هستیم

شماره 13 ۱۳۹۳/۰۳/۲۹ ۱
شاگردان تجدید آورده ی مسیر مصطفی چمران هستیم

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد در گفت و گو با صبح توس :

شاگردان تجدید آورده ی مسیر مصطفی چمران هستیم
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۷ ق.ظ
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد گفت: آشنایی دانشگاه ها با الگوهای مدیریت جهادی در روند حرکت علمی جامعه تاثیر گذار است.
image22902
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد در حاشیه مراسم “مثل چمران” که امروز در مشهد برگزار شد به خبرنگار صبح توس گفت: یکی از عناصر برجسته کشور ما دانشگاه است که این عنصر به عنوان تربیت کننده دانشجویان کشورمان هرچه  بیشتر با الگوهای مدیریت جهادی آَشنا بشود می تواند در روند حرکت علمی جامعه تاثیر بیشتری داشته باشد.
اخلاقی ضمن بیان اینکه بسیج اساتید فرصت بسیار مناسبی را جهت آشنایی دانشگاهیان با الگوهای برجسته همچون شهید چمران فراهم کرده است، افزود: خیلی شایسته نیست که امثال بنده بخواهیم در خصوص شخصیت بزرگواری مانند شهید چمران که الگوی عاشقان به ارزش های اسلامی است سخن بگوییم.
وی در پایان خاطر نشان کرد: ما شاگردان تجدید آورده مسیر مصطفی چمران هستیم و تمام تلاش ما این است که بتوانیم با تمام تلاش گامی در جهت حرکات آن بزرگوار برداریم.
انتهای پیام/

یک دیدگاه »

  1. دنیا ۱۳۹۴/۰۱/۱۴ at ۱۳:۴۷ - پاسخ

    یکی دیگر از وقایع تلخ امروز ماست که توسط رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد عنوان شده.
    عزم جزم و قدمهای راسخ تری می طلبد.
    هیچ یک از بزرگان از دست رفته تاریخ ایران در حال و آیندۀ هیچ جایی از زمین تکرار نخواهند شد اما یکی از مهمترین دغدغه های ملتی با چنین پشتوانۀ تاریخی از حیث داشتن آزادمردانی چون چمران می بایست مهیا سازی بستری برای پرورش و بالندگی روح و معنویت نسل های پیشروی انقلاب اسلامی باشد تا عنایت حضرت حق باریتعالی بر حضور جوانان امروز ما نیز آنان را به اوج کمال معنوی تعریف شدۀ ازلیشان برساند. ارکان اساسی آن بسیار است که در سایۀ قرآن و شیوۀ پیامبر اسلام و اهل بیت آن حضرت، به شرط خلوص دل، محقق می شود.
    اللهم عجل لولیک الفرج

فرستادن دیدگاه »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.