ویژه نامه «مثل چمران» با همکاری روزنامه قدس منتشر شد

شماره 13 ۱۳۹۴/۰۴/۰۵ ۱
ویژه نامه «مثل چمران» با همکاری روزنامه قدس منتشر شد

اواخر اردیبهشت ماه ۹۴ بود که به همراه حاج آقای قاسمی و تعدادی از دوستان به روستای رضویه فریمان رفتیم. قرار بود حاج آقای قاسمی در همایشی که به همت مدرسه روستا برگزار می شد سخنرانی کنند. همایشی با نام شهید من؛ چمران در مجتمع آموزشی پرورشی شهید چمران.

در این سفر کوتاه سرکار خانم صداقت سردبیر محترم سرویس عشقستان روزنامه قدس نیز ما را همراهی کردند. ایشان قبلا نیز گزارشی از مجمع پیش از همایش ششم مثل چمران با نام رمز و راز مثل چمران شدن تهیه کرده بودند و ارادت ویژه ای نسبت به شهید چمران دارند. در همین سفر هم از تصمیم خود برای تهیه یک ویژه نامه  درباره شهید چمران  برای ۳۱ خردادماه سخن گفتند که این تصمیم هم ماجرایی شنیدنی داشت:

«از مدت ها پیش تصمیم داشتم درباره این شهید بزرگوار ویژه نامه ای تهیه کنم. اما به دلیل کسالت و گرفتاری های شغلی برای عملی کردن آن در سال ۹۴ تردید داشتم. برای همین تصمیم گرفتم که امسال سراغ آن نروم. ولی همچنان این تردید و دودلی وجود داشت. صبح روزی که باید خبرنهایی در خصوص این تصمیم را به اطلاع روزنامه می رساندم به ناگاه اتفاقی افتاد. پیامکی با موضوع شهید چمران به گوشی من آمد. برایم بسیار عجیب بود. چرا باید چنین پیامکی همان روز برایم ارسال شود؟ تلنگری شد. تصمیمم را عوض کردم. امسال به امید خدا ویژه نامه ای برای شهید چمران کار می کنیم»

لذا ایشان همانجا از حاج آقای قاسمی و بچه های مجمع درخواست همکاری کردند و خداوند نیز توفیقی عطا کرد که این نشریه به سامان رسید و در ۳۱ خرداد ۹۴ در سالروز شهادت دکتر چمران ضمیمه روزنامه قدس شد.

دانلود ویژه نامه «مثل چمران» (PDF)

یک دیدگاه »

  1. میرزای قمی ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ at ۱۲:۵۳ - پاسخ

    کار در مناطق محروم همچین نتایجی هم داره …

فرستادن دیدگاه »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.